به گزارش قدس آنلاین، به احتمال فراوان خسروحیدری به بازی با بوریرام تایلند می رسد. حیدری زمان بازگشتش را اعلام می کند:« باید از هفته آینده خودم را برسانم البته این منوط به این است که دو جلسه فیزیوتراپی کنم که از لحاظ بدنی عقب نیفتم.من می‌خواستم دردربی بازی کنم و تمام سعی و تلاشم همین بود اما دکتر نوروزی گفت به بازی هفته بعد هم نمی‌رسی. یک جلسه هم با استقلال تمرین کرده بودم اما باز دکتر گفت نباید تمرین می‌کردی. در کل من هیچ جوره نمی‌توانستم در دربی بازی کنم. فکر می‌کنم این سومین دربی بود که از دست دادم یکی همین بازی بود که گذشت یکی سال گذشته و یکی هم دو سال پیش البته در یکی از دربی‌های پارسال بازی کردم.درحال حاضر تمام تلاشم رسیدن به بازی با بوریرام تایلند است و فکر می کنم در این بازی به میدان بروم.»

حیدری انتقادی هم به نحوه برنامه ریزی لیگ و برنامه های تیم ملی دارد:« به نظر من برنامه‌ریزی ابتدایی فصل خیلی فشرده است. مثلا اینکه اردوی پرتغال لغو شود و بیاییم لیگ را به جای آن برگزار کنیم و دوباره چند وقت بعد به خاطر لیگ اردوی تیم ملی را فشرده برگزار کنیم، باعث صدمه دیدن بازیکنان می‌شود. من فکر می‌کنم در اینجا برنامه‌ریزی‌ها به صورت روزانه است و می‌بینید که در حالی که همه تیم‌ها در روزهای فیفا دی بازی می‌کنند اردوی ما لغو می‌شود. هر چه هم جلو برویم کار سخت‌تر می‌شود. شما تصور کنید بعد از این بازی‌های تیم ملی اردوها جام حذفی و بازی‌های اسیایی جدید آغاز می‌شود و من فکر می‌کنم بازی در لیگ ایران گلادیاتور می‌خواهد نه بازیکن. طبیعتا یک سری بازیکنان که دوندگی‌شان در زمین بیشتر است در خطر مصدومیت هستند.»

حیدری از رفتن کروش ناراحت است و این اتفاق را به ضرر تیم ملی می داند:«اگر می‌خواهیم دیدگاهی داشته باشیم که به مراحل بالاتر صعود کنیم باید همه چیز جای خودش باشد. هیچ بازیکن تیم ملی دوست ندارد در جام جهانی فقط سه بازی انجام دهد و برگردد. ما پتانسیل صعود به مراحل بالاتر را داریم. ولی با این برنامه‌ریزی کار ما سخت‌تر است. یادم می‌آید در ابتدا کی‌روش چند اردوی خوب برای تیم ملی در نظر گرفت و در سه بازی دوستانه پیروز هم شدیم چون او وقت کافی را برای اجرای تاکتیک‌هایش داشت. بازیکنانش را شناخت و دیدید که در کره این تیم را شکست دادیم که حتی هیچ کس این موضوع را باور نمی‌کرد. ما می‌توانیم رویدادهای دیگری را در جام جهانی رقم بزنیم و یقه خیلی از تیم‌ها را بگیریم.»